Header image

Keraamikaringi registreerimine

Keraamikaringis pakume lastele arendavat käelist ja pingeid maandavat tegevust – õpime koos erinevaid savivoolimise tehnikaid, valmistame nõusid, ehteid, kujukesi ja muud põnevat. Iga lapse parimad tööd glasuurime ja põletame. Lasteaias korraldame näituse ning kaks korda aastas saavad lapsed valmis tööd endale kätte. Ring toimub korra nädalas. Töövahendid ja materjalid on meie poolt.

Valige lasteaed ja rühm
Andmed
Tingimused

Kuutasu on 32€ ning sisaldab 4 korda kuus. Tasutud summalt saate tulumaksu tagasi. Kui ühes kuus on 3 tundi ja teises 5, siis mõlema kuu tasu on 32€, nii et nad tasaarvelduvad. Kui laps puudub kaks järjestikust korda ühes kuus on võimalik küsida 10€ soodustust järgneva kuu tasust, teatades sellest meilile info@savisalong.ee sama kuu jooksul. Kohatasu 10 € tuleb tasuda ka terve kuu puududes sellest ette teatades. Ühest perest mitme lapse osalemisel keraamikaringi töös on osalustasu lapse kohta 28€. Pikemate erakorraliste puudumiste korral (reis, haigus) võite teavitada meid ette meilile info@savisalong.ee ja leiame lahenduse.

Tasumine toimub kuu alguses ette meie poolt esiatud arve alusel, Savisalong OÜ arvele EE771700017002643393.

Igal ülekandel märkige palun kindlasti selgitusse ka lapse nimi ja lisage arvel olev viitenumber!

Ringi lõpetamisest enne maikuud palume sellest teatada kirjalikult 1 kuu ette emaili teel. Kui osalustasu pole laekunud 4 nädalat, võime lapse ringi tegevusest välja arvata, võlgnevus tuleb aga ikka tasuda.

Kui olete antud tingimustega nõus ja soovite, et Teie laps osaleb keraamikaringi töös september 2022 - mai 2023, kinnitage seda nupuga Registreerin.